skip to Main Content

MİSYON

Metal yüzey işlem kimyasalları üretirken kimya biliminin tüm detaylarını kullanarak öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla, çevreye duyarlı, insan sağlığına önem veren ve her geçen gün farklı çalışmalarla ürün yelpazesini genişleten, sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlayan, çalışanlarına ve tüketicilerine sağduyulu bir şirket olarak faaliyetlerini sürdüren bir şirket olmak öncelikli gayemizdir. Şirket olarak sürekli farklı ürünleri piyasaya sürmek ve müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için AR&GE departmanımıza ciddi bir yatırım yapılmaktadır. Bu departmanda her türlü analizin yapılacağı cihazlara, maddelere ve bu analizleri yapan, yorumlayan alanında uzman personellere sahibiz.

Değerlerimiz;

Müşteri Memnuniyeti:

Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin müşterilerimiz tarafından takdir görmesi bizim öncelikli hedefimizdir.
Çalışanlarımız:

Çalışanlarımızın gelişmelerine fırsat tanımak, onlara gerekli eğitimleri sağlayarak, bilgilerini, tecrübelerini arttırmak, yeteneklerinin gelişmesini sağlayarak tüm bunları takım çalışması bilinci altında yapmak.

Kazanç:

Doğaya dost ürünler üreterek ‘yeşil bir firma’ olmak ve kazancımızı tüm bu prensipler doğrultusunda sürdürülebilir hale getirip, yurt içi ve yurt dışında pazar payımızı genişletip global bir Türk Firması olarak faaliyetlerimize devam etmek.

VİZYON

Yurt içi ve yurt dışında pazar payına sahip ve bu pazar payını her geçen yıl arttırarak yoluna devam eden, çevreye duyarlı ve ciddi bir araştırma alt yapısına sahip yeni ürünler ortaya koyan, rakipleri karşısında her daim hazırlıklı olan değişimi ve gelişimi kendine prensip edinen, üretici kimliğinin ön planda olduğu global bir Türk firması olmak.

Back To Top
Ara