skip to Main Content

TESS-SAN GENEL ENDÜSTRİ MADDELERİ

2004 yılından bu yana endüstriyel kimya sektöründe faaliyet göstermekte olan TESS-SAN, alanında uzman ve eğitimli kadrosu ile sanayinin ihtiyaç duyabileceği her türlü endüstriyel kimya ürünlerini en son teknoloji ile İstanbul Hadımköy’de bulunan tesislerinde üretmektedir. Sektördeki var oluşumuzun temelinde; müşterilerimizin taleplerine uygun ürünler sunmak, ürün uygulaması esnasında müşterilerimizin karşılaştığı problemlere teknik çözümler önermek ve müşteri memnuniyeti yer almaktadır.

TESS-SAN; AR&GE’ ye yaptığı yatırımlar ile ürün portföyünü her geçen gün arttırmaktadır. Tescillenmiş TESS-SAN EUROLUB, FORCE K 102 ve COLDEX markalarıyla metal işleme sıvılarında çok çeşitli ürün grupları ile dünya pazarında yarışmaktadır. TESS-SAN’ın müşteri profili küçük ve orta ölçekli işletmelerden uluslararası dev kuruluşlara kadar geniş bir yelpaze oluşturur ve çeşitli sanayi sektörüne hizmet vermektedir.

Kaliteli ve çok çeșitli ürünlerle, sürekli iyileştirme anlayışını prensip edinmiș olan șirketimiz ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi belgelerine sahiptir.

Firmamızın ana hedefi verimli, ekonomik ve güvenilir ürünlerle müșteri taleplerini en kısa sürede profesyonel bir şekilde sağlamaktır.

MARKALARIMIZ

Back To Top
Ara